فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  236194
تاريخ انتشار :  1396/05/06 - 09:39
تعداد بازديد :  166

وعده بهار نفتی برای سال 2030

مدیرعامل شل اعلام کرده است که تقاضا در بازار نفت از اواخر دهه جاری رو به افزایش می گذارد و تا آن زمان باید شاهد کاهش قیمت ها در بازارهای جهانی باشیم.
خبرآنلاین:  مدیرعامل شل اعلام کرده است که تقاضا در بازار نفت از اواخر دهه جاری رو به افزایش می گذارد و تا آن زمان باید شاهد کاهش قیمت ها در بازارهای جهانی باشیم.

بن ون بورن، مدیرعامل شل بر این باور است در بهترین شرایط تقاضا برای نفت در اواخر دهه ۲۰۲۰ یا اوایل دهه ۲۰۳۰ افزایش پیدا می کند.

البته او گفته که این موضوع تاثیری بر برنامه شرکتش نخواهد گذاشت. شل برنامه دارد تکنولوژی و فعالیت های مهندسی خود را ارتقا دهد. مدیرعامل شل بر این باور است اگر طبق پیش بینی که انجام داده تقاضا در بازار در سال های ۲۰۲۰ الی ۲۰۳۰ افزایش پیدا نکند همچنان ارتقای تکنولوژی به ضرر این شرکت نخواهد بود و در این شرایط نیز به نفع شل خواهد شد.

از سوی دیگر شرکت نفتی بی پی  هم پیش بینی کرده که در سریع ترین حالت تقاضا در بازار در سال ۲۰۳۵ افزایش پیدا می کند. به همین ترتیب سازمان بین المللی انرژی نیز پیش بینی کرده تا سال ۲۰۴۰ بازار با افزایش تقاضا رو به رو نخواهد شد.

برخی کارشناس های بین المللی بر این باورند با تغییراتی که از طرف خودورهای الکتریکی در جهان صورت گرفته در سال های پایانی نفت، امکان دارد تقاضا افزایش پیدا کند.
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x